Przewodowy czy bezprzewodowy licznik rowerowy?

Amp-Mtb  > Akcesoria rowerowe >  Przewodowy czy bezprzewodowy licznik rowerowy?
0 Comments

Na półkach sklepowych można znaleźć nie tylko przewodowe, ale również bezprzewodowe liczniki rowerowe. Aby wybrać najlepszy model warto dokładnie zapoznać się z największymi zaletami i wadami poszczególnych akcesoriów rowerowych.

O czym należy pamiętać przy zakupach?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, aby omijać szerokim łukiem bezprzewodowe liczniki rowerowe, które kosztują mniej niż 30 zł. Takich akcesoriów jest pełno na aukcjach internetowych, dlatego też nie warto zawracać sobie nimi głowy. Osoby, które w pierwszej kolejności zwracają uwagę właśnie na cenę, powinny postawić na przewodowy licznik rowerowy od renomowanego producenta. Oryginalne akcesoria są niewrażliwe na zakłócenia i co najważniejsze nie przekłamują danych.

Bezprzewodowy licznik dla wymagających

Jeżeli chodzi o walory estetyczne to zdecydowanie lepiej prezentuje się bezprzewodowy licznik rowerowy. W tym konkretnym przypadku należy pamiętać o tym, aby zwrócić szczególną uwagę na to, czy transmisja danych jest kodowana. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że kodowane cyfrowo liczniki rowerowe na dobrerowery.pl mogą pochwalić się zdecydowanie mniejszą wrażliwością na zakłócenia i to właśnie na nie warto postawić. Wysokiej jakości sprzęt można kupić już od 100 zł. Osoby, które dużo czasu spędzają na rowerze, powinny rozejrzeć się jednak za modelami z tzw. wyższej półki, które wyposażone są w bardzo wiele przydatnych funkcjonalności.