Niebanalne patenty stosowane w bidonach Camelbak

Amp-Mtb  > Akcesoria rowerowe >  Niebanalne patenty stosowane w bidonach Camelbak
0 Comments

Amerykańska firma Camelbak słynie z masowej produkcji najwyższej jakości systemów nawadniających i innych akcesoriów do nawadniania organizmu człowieka. Dużą popularnością pośród kolaży, triatlonistów i innych sportowców cieszą się ich ergonomiczne bidony.

Bidony Camelbak – w czym tkwi siła geniuszu firmy?

Geniusz Michaela Edisona tkwi w prostocie i zaangażowaniu. Stworzył firmę wyspecjalizowaną w konkretnej dziedzinie i od tego czasu rozwija ją w tym samym segmencie. Profesjonalizm skutecznie utrzymuje Bidony Camelbak wysoko w rankingach sprzedaży dzięki stosowaniu najwyższej jakości surowców i dbaniu o swojego konsumenta, co naturalnie jest doceniane przez użytkowników chwalących sobie poczynania firmy.

Innowacyjne technologie używane przez Camelbak

Bidonów Camelbak jest całe mnóstwo. Firma zdecydowała się opatentować i stosować różne technologie mające na celu ochronę zdrowia osób korzystających z ich produktów, oto kilka z nich:

1. HydroGuard™ to technologia antybakteryjna. Posiada właściwości przeciwdrobnoustrojowe, skutecznie hamujące niepożądany rozwój bakterii wewnątrz bidonów. Skutkiem osadzania się takich drobnoustrojów w butelkach jest odczuwalny nieprzyjemny zapach, widoczne odbarwienia i zniszczenia innego typu.

2. Polipropylen TruTaste to nic innego jak jony srebra dzięki którym smak umieszczonego napoju w bidonach pozostaje niezmienny.

3. TRITAN to specjalny, bardzo wytrzymały materiał nieposiadający w składzie szkodliwych związków organicznych jak: BPA/BPS/BPF.