Sakwa na rower

Amp-Mtb  > Akcesoria rowerowe >  Sakwa na rower
0 Comments

Wycieczki rowerowe solo, bądź w gronie naszych najbliższych znajomych potrafią dostarczyć mnóstwo rozrywki i pozytywnej energii. Nasz kraj jest bardzo zróżnicowany, dlatego też możemy się wybrać zarówno na wycieczkę po górach, jak i nad morzem oraz po wielu miejskich ścieżkach. W wielu Polakach jest jednak żyłka miłośników gór i to właśnie tam lubimy najbardziej spędzać czas zarówno na rowerze, jak i podczas wielu pieszych wycieczek i zwiedzania najpopularniejszych szlaków.

Sakwy rowerowe

Oczywiście wtedy kiedy wybieramy się w dalsze trasy warto mieć przy sobie sakwy rowerowe, do których możemy zmieścić wiele potrzebnych nam rzeczy. Każdy dojrzały rowerzysta zdaje sobie sprawę z tego, że na szlaku może wydarzyć się praktycznie wszystko i warto mieć przy sobie zarówno mini pompkę do kół, jak i zapasową dętkę do roweru. Oczywiście nie możemy również zapomnieć o zapasach wody, która szczególnie w sezonie letnim może nam się podczas wzmożonego wysiłku przydać.

Pojemne sakwy

Posiadanie sakwy na rower może się więc jak widać mocno przydać i uzasadnione jest ich kupowanie przed wyjazdami, na których spędzimy nawet kilka dni. Często bowiem wybieramy się pojeździć na rowerze i chcemy ze sobą zabrać kilka rzeczy. Nie mamy niestety tak bardzo pojemnych kieszeni i nie chcemy sobie ograniczać ruchów. Sakwy, które można przymocować w wiele miejsc przy rowerze są świetnym rozwiązaniem i możemy dzięki nim mieć wolne kieszenie, ręce i nie musieć się martwić o to, gdzie schowamy najpotrzebniejsze przedmioty.