Rowery Unibike – dobra marka

Amp-Mtb  > Rowery >  Rowery Unibike – dobra marka
0 Comments

Firma Unibike stworzyła na określonych komponentach bardzo dobrą markę rowerów. Rowery Unibike pasują każdemu i przystosowane są do różnych zadań. Zawsze właściciele firmy, w produkcji Unibike, stawiali na interesujący design i bardzo dobre części, z których zbudowane są rowery.

Komponenty rowerów

W skład rowerów Unibike wchodzi bardzo lekka rama, która jest przy tym konstrukcją stabilna, amortyzatory firmy SR Suntour, przerzutki i hamulce marki Shimano oraz koła, w skład których wchodzą piasty Shimano, szprychy Sapim, obręcze Mach1 lub Rodi i ogumienie marki Schwalbe. Ponadto wypadałoby też wspomnieć o siodełku Selle Royal z wyściółką RoyalGel™ i oświetleniu marki Busch & Muller. Wszystko to sprawia, że marka Unibike to bardzo mocne i trwałe rowery.
W ofercie firmy Dobrerowery pełno jest rowerów Unibike do zadań specjalnych. Są więc rowery szosowe, przystosowane do jazdy po mieście, górskie czy trekkingowe.

Polska produkcja

Można by rzec, że tego rodzaju rowery to takie składaki z jak najlepszych części. Jednak i najlepsze komponenty na nic by się zdały gdyby nie ich bardzo dobry, wręcz doskonały montaż.
Rowery montowane są w Polsce przy pomocy wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Wszystkie te aspekty sprawiają, że Unibike produkuje rowery, które dają swoim użytkownikom ogrom przyjemności i bezpieczeństwo. Każdy może w ofercie znaleźć odpowiedni rower dla siebie, który spełni jego oczekiwania.