Rowery Cannondole

Amp-Mtb  > Rowery >  Rowery Cannondole
0 Comments
cannondale

Wśród wielu znanych  producentów sprzętu rowerowego  na szczególna uwagę zasługuje firma  Cannondale . To amerykańska marka  ,która gwarantuje subtelne połączenie eleganckiego  designu, komfortu jazdy oraz nowoczesnej, zaawansowanej technologii. Rowery produkowane są dla szerokiej grupy cyklistów, zarówno tych uprawiających sport profesjonalne , jak też też absolutnych amatorów.

Jaki rodzaj rowerów oferuje firma Cannondole?

 W bogatym wachlarzu produktówna stronie greenbike.pl znajdują się jednoślady  praktycznie dla każdego klienta według indywidualnych potrzeb. Są to:

  • rowery typu urban & fitness , które dzięki oponom o dużej objętości zapewniają doskonalą przyczepność i i komfort jazdy nawet po nie najlepszych nawierzchniach miejskich.
  • rowery szosowe o wyjątkowo lekkiej konstrukcji uzyskanej poprzez zastosowanie włókna węglowego gwarantującego niespotykaną płynność podczas szybkiej  jazdy 
  • e-bikes wspomagające i usprawniające jazdę dzięki lekkiemu silnikowi umieszczonemu w tylnej piaście i dopasowanemu do smuklej ramy akumulatorowi  
  • rowery gravelowe dla miłośników szutrów wyposażone w sztywny lub amortyzowany widelec
  • rowery dla dzieci w bogatej kolorystyce i licznych konfiguracjach 
  • rowery górskie z  cztero-zawiasowym systemem usprawniającym pedałowanie i hamowanie  w zależności od warunków naturalnych.
rower

Jakie nowoczesne rozwiązania zastosowała firma Cannondole?

Najważniejszą zaletą oferowanych rowerów jest ich lekkość gwarantująca komfort jazdy. Producent uzyskał to wykorzystując w produkcji sprzętu rowerowego aluminium i włókno węglowe. Jednak użytkowanie rowerów w terenie czy w środowisku miejskim niesie ze sobą pewne ryzyko dla cyklisty. Dlatego wprowadzono to wiele rozwiązań wspomagających bezpieczeństwo użytkownika. Jest to miedzy innymi  system SmartSense, który dostosowuje jasność lampek rowerowych do zmieniającego się oświetlenia zewnętrznego. Warty zauważenia jest też radar Garmin informujący o pojazdach  poruszających się za rowerem. Jest on w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami roweru. Innym nowoczesnym rozwiązaniem jest czujnik koła, dzięki któremu rowerzysta uzyskuje informacje o przejechanej trasie, uzyskanej prędkości czy nawet spalonych kaloriach.