Rowery Fuji — jaki model wybrać?

Amp-Mtb  > Rowery >  Rowery Fuji — jaki model wybrać?
0 Comments
Fuji

Rowery Fuji wyróżniają się lekkością, szybkością i perfekcyjnym wykonaniem. Na tle innych, konkurencyjnych marek wyróżniają się niezawodnością, klasą i sportowym sznytem. Chociaż do niedawna były użytkowane wyłącznie przez profesjonalnych kolarzy, dzisiaj kupuje je praktycznie każdy. Jaki model będzie najlepszym wyborem? 

Fuji — jakie rodzaje rowerów oferuje?

W obszernej ofercie Fuji w sklepach takich jak greenbike.pl, znaleźć można nie tylko mocno wyspecjalizowane produkty, które tworzone są z myślą o zawodowych kolarzach, jak rowery thriathlonowe, czy torowe, ale również modele dla osób lubiących miejską jazdę, niekoniecznie nastawionych na sportowe osiągi, a zatem rowery miejskie, cruisery, dziecięce, szosowe, single czy ostre koła. 

Rowery szosowe Fuji sprawdzą się zarówno do jazdy po mieście, jak i do aktywnego treningu. Modele MTB pasują do praktycznie każdego ze stylów jazdy, za wyjątkiem Downhill. Na szlakach górskich sprawdzą się jednak idealnie. Fuji to również rowery miejskie przeznaczone dla kobiet, do jeżdżenia po mieście i uprawiania fitnessu. 

Ciekawą propozycją są także rowery elektryczne, które sprawdzą się w terenie. Wśród nich znajdziemy też modele hybrydowe. Modele dziecięce są zróżnicowane pod względem wielkości ramy i poziomu zaawansowania, co pozwala na ich dopasowanie do dzieci czy nastolatków. 

Fuji

Fuji — najpopularniejsze modele 

Wśród najpopularniejszych rowerów tej marki, należy wymienić na pewno ważący tylko 6,08 kh Fuji Altamira SL, długodystansowy Gran  Fondo mający wydłużoną główkę ramy oraz rury tylnego trójkąta, rower szosowy SST przeznaczony dla sprinterów o precyzji sterowania, wysokiej sztywności i krótkiej bazie kół oraz aerodynamiczny, torowy Track Elite czy doceniony przez triathlonistów, kultowy Norcom Straight wyposażony w karbonową, unikalną, a przede wszystkim ograniczającą opór powietrza ramę.